3D Baskı

3D baskı ile oluşturulacak bir nesne eklemeli işlemler kullanılarak gerçekleştirilir. Bir ekleme işleminde, nesne oluşturulana kadar ardışık malzeme katmanları yerleştirilerek..

Kiosk Tasarımı

Tasarım, hayatın her alanında birçok sektörde olmazsa olmaz bir kavrama ve hayal etme sürecidir. Her işimizde olduğu gibi  çevreye duyarlı,..

Endüstriyel Kiosk

Özel tasarımlı kioskların başında gelen endüstriyel kiosklar, kullanım alanı, amacı, ortam sıcaklığına ve ortalama kullanıcı sayısına göre özel olarak tasarlanmalıdır...

Kiosk Üretimi

Dokunmatik veya normal ekranlı özel klavyeli olarak dizayn edilebilen Kiosklar, özel veya kamu binaları içerisinde veya dışında hizmeti, hizmet alana..

Kiosk

Dokunmatik veya normal ekranlı özel klavyeli olarak dizayn edilebilen Kiosklar, özel veya kamu binaları içerisinde veya dışında hizmeti, hizmet alana..

Üç Boyutlu Ürün Tarama

Firmamız, inovasyon ve gelişen teknoloji ışığında üst düzey 3 boyutlu tarama hizmeti vermektedir. Üç boyutlu ürün tarama nedir? Bilgisayar ortamında..

Prototip Tasarımı Ankara

Prototipin en temel tanımı, “Piyasaya sürülmeden önce test etmek için kullanılan son bir ürünün simülasyonu veya örnek bir versiyonudur.” Prototipin..

3D Baskı Yenimahalle

3D baskı hizmeti için Ankara Yenimahalle de bulunan üretim merkezimizde, müşteri isteklerinin profesyonel bakış açıları ile tam analiz sonucu prototip..

3d Tarama Ankara Firma

          Üç boyutlu tarama  işlemlerinin genel uygulama alanları arasında ters mühendislik, prototip oluşturma, mimari ve endüstriyel..

3D Baskı Hacettepe

Akademik tabanlı ar-ge projelerinde, tersine mühendislik ve prototip uygulamalarında işlem süreçleri sonucunda ilk ürünü 3d printer ile almak oldukça verimlidir...